TITLE

DESCRIPTION

Тревел-консультації

Організація самостійної подорожі — справа нелегка і це правда. Людина, що планує індивідуальний тур, має володіти не тільки знаннями та досвідом у сфері подорожей, але й старанністю, а ще мати в своєму розпорядженні досить багато вільного часу.

Ви все ж зважилися організувати свою ідеальну подорож самостійно? Це чудово! Не вистачає досвіду, знань, впевненості, часу на підбір оптимального трансферу, готелю або складання путівника? Це можна виправити! Для цього й існують тревел-консультації.

ТРЕВЕЛ-КОНСУЛЬТАЦІЇ БУВАЮТ НА ТЕМУ:

tk

Складання карти подорожі

Ми з’ясуємо, що важливо при складанні карти майбутньої подорожі, визначимося з пріоритетами і нарешті розставимо всі крапки …. На карті 🙂

Консультація буде корисна тим, хто:

* Ще не визначився з напрямками поїздки;
* Визначився, але не знає, як зручніше все охопити;
* Хоче все і відразу, але не знає, як це реалізувати.

tk5

Вибору оптимального місця проживання

Де Ви хочете жити в поїздці? 5-зірковий готель? Хостел? А може дике бунгало або кемпінг? А як на рахунок того, щоб знайти найкращі ціни і оптимальне розташування майбутнього житла?

Ми поділимося секретами правильного вибору житла і розповімо, де і як його забронювати.

tk2

Складання транспортного маршруту 

Автобус, літак, потяг, паром, катер, громадський транспорт, таксі, тук-тук, пішки, орендований авто, скутер, велосипед. Варіанти пересування, найдешевші квитки, онлайн-купівля, стикування транспорту, умови компаній-перевізників.

Якщо про все це Ви вже знаєте і трансфер вже організований, то така консультація Вам не потрібна.

tk3

Персонального путівника

Путівник в подорожі — річ, безумовно, потрібна. Ось тільки навіщо в поїздці носити з собою купу зайвої інформації про місця, які Ви дивитися не збираєтеся? Питання складання персонального путівника для Вашої індивідуальної подорожі не можна знімати з рахунків. Його вирішенням ми і займемося.

tk4

Процесу організації подорожі

Для всіх, хто твердо вирішив організувати свою ідеальну подорож від А до Я, але навіть не знає з якої сторони до цього процесу підійти. Ми розповімо про всі основні організаційні моменти процесу створення індивідуальної подорожі, а також про незамінні інструменти, без яких організація неможлива.

Консультація буде корисна всім, хто тільки починає планувати і подорожувати самостійно.

tk6

Всього потроху протягом 60 хв 

У процесі планування самостійно подорожі деколи виникають труднощі. Якась частина подорожі спланована, а інша вводить в ступор, змушуючи неабияк понервувати. Ми підкажемо, як вирішити складні питання, надихнемо Вас і підтримаємо.

Консультація стане в нагоді тим, хто перебуває в процесі планування або тим, хто вже спланував свою подорож і залишилося лише з’ясувати деталі.

ЯК ПРОВОДЯТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ:

1. Консультації проводяться у форматі спілкування за допомогою Skype, електронного листування або особистої зустрічі.

2. Етапи консультації:

— Ви заповнюєте заявку або зв’язуєтеся з нами за допомогою телефону, e-mail або в соціальних мережах.

— Ми разом уточнюємо всі деталі запиту, визначаємося з часом проведення консультації або термінами виконання робіт, що передують консультації.

— Безпосередньо після оплати проводиться консультація.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ:

20$

Тревел-консультації

Вартість консультації за однією із запропонованих тем становить 20 $. Вартість консультації включає проведення попередніх робіт і допомогу в організації подорожі, стосовно однієї із пропонованих тем. Якщо необхідна консультація на кілька тем, то вартість підсумовується відповідно.

Надіслати запит зараз:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Зв’яжіться з нами через соціальні мережі або залиште відгук, коментар або пропозицію в розділі «Контакти»

ORGTRAVEL

    • ПАКЕТНЫЕ ТУРЫ. АВТОРСКИЕ ТУРЫ.

      ОРГАНИЗАЦИЯ ПУТЕШЕСТВИЙ

  •  Декабристов 12/37, г.Киев

  • 050-9631774; 073-9631774

  •  info@orgtravel.com.ua

        

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Позвонить!